Bowling Med Attention Uppsala

Kom till Fyrishov och spela bowling med Attention Uppsala! Efter varje bowlingpass bjuder Attention på
hamburgare. En bana per familj/grupp i en timme.
I vår har vi ett tillfälle (men utökade tider): Lördag 21 mars kl. 10.00–14.00


    Efter varje bowlingpass bjuder Attention på hamburgare. OBS – inbjudan gäller endast betalande medlemmar.
    Anmäl dig till bowling.attention.uppsala@gmail.com och meddela
    samtidigt eventuell matallergi/specialkost (ändringar kan inte göras samma dag).

    Är du inte redan medlem så bli det nu!

    en av våra medlemmar som spelar bowling med attention Uppsala

    när och var

    platts: fyrishov
    datum: lördag 21 mars 10:00-14:00

    anmälan

    sista anmälnings dag är 13 mars
    för att anmäla dig klicka här
    och meddela samtidigt eventuell matallergi/specialkost (ändringar kan inte göras samma dag). Meddela även namn på alla deltagare och ange om ni vill ha ”grind” på banan. När ni anmäler er får ni veta vilken tid och bana ni har tillgång till.

    OBS! Om ni har anmält er men upptäcker att ni inte kan komma, tänk på att mejla och avboka. Platserna tar snart slut och oftast finns det en kö med medlemmar som gärna tar över platsen. Om ni behöver avboka samma dag – ring eller skicka sms till telefonnummer finns i medlemstidningen.

    Hitta hit

    Åker du buss tar du buss 1 eller 10 och går av på hållplats Fyrishov. här finns en länk till Fyrishov med vägbeskrivning.
    Åker du buss kan du även söka din resa på UL

    karta för att hitta till Fyrishov

    vill du se alla våra aktiviteter klicka här